T-SENSE OLED (BLUETOOTH)

Kód: 4200119
Značka: EBERLE
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
SKLADEM ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
13.6.2024

Termostat s podlahovou sondou, programovatelný přes Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termostat T-Sense OLED kombinuje vlastnosti jednoduchého termostatu „s kolečkem“ a digitálního termostatu s týdenním programem. K ovládání slouží otočný ovladač a dotykový senzor ("tlačítko") integrované do OLED displeje. Po prvním spuštění termostat ověří, zda je připojena podlahová sonda a automaticky zvolí režim Prostor nebo režim Podlaha. Režim „Prostor+Podlaha“ lze aktivovat jen pomocí mobilní aplikace ecoControl.
Termostat je možné trvale ponechat v módu Komfortní (COM) nebo Útlumové (ECO) teploty a hodnotu upravovat ručně, pomocí otočného ovladače. Druhou možností je přepínat mezi teplotami COM a ECO signálem po pilotním vodiči pomocí externího časovače.
Základní nastavení termostatu, včetně teplot Komfort (COM) a Útlum (ECO), lze provést jen pomocí otočného ovladače a senzorového tlačítka. Termostat lze otočným ovladačem také zcela vypnout, nebo spustit mód „BOOST 1 hour“ – termostat jednu hodinu udržuje nastavenou teplotu, po vypršení času se vrací do módu, ve kterém byl před aktivací módu BOOST.

Mobilní aplikace ecoControl (Android, iOs)
Kromě aktivace režimu „Prostor + Podlaha“ lze prostřednictvím aplikace ecoControl vytvořit a uložit do termostatu týdenní program a přepnout jej do módu „AUTO“. Termostat pak dle programu automaticky přepíná mezi teplotami COM a ECO. Změnu teplot je možné naprogramovat v každou celou hodinu, pro každý den v týdnu lze vytvořit jiný časový program. Mobilní aplikace současně umožňuje detailní nastavení termostatu: hodnoty teplot COM a ECO, limitní teploty podlahy, omezení rozsahu teplot nastavitelných otočným ovladačem, úplné uzamčení ovládání termostatu apod.
Aplikace ecoControl nevyžaduje uživatelský účet, technologie Bluetooth umožňuje spojení pouze se zařízením v bezprostřední blízkosti (dosah cca 3 m). Aplikace po spuštění zobrazí všechny termostaty T-Sense v dosahu, termostaty lze pro snazší orientaci pojmenovat. Podlahová sonda je součástí balení.

Technická specifikace
Napájení síťové (230 V/ 50 Hz)
Typ termostatu drátový
Umístění KU 68
Stupeň krytí IP 21
Pracovní teplota 0 °C až 40 °C
Prostorové čidlo 5...35 °C
Spínaný proud max. 16 A/2,5 kW
Kabelové čidlo 3m; 10 kΩ/25 °C
Třída ochrany II
Teplotní útlum ano
Vypáínač ano
Návod k použití:  T-Sense OLED návod

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostorové termostaty pro řízení vytápění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg