Fenix SOLIUS II. 07 sálavý přímotop 750W

Kód: 5435122
Akce Tip Nástěnná instalace
Značka: Fenix
3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
SKLADEM ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
26.9.2023

VÝPRODEJ. Sálavé konvektory SOLIUS II. jsou opatřeny digitálním termostatem s týdenním programem, termostat je však možné přepnout také do manuálního režimu. Sálavé přímotopy SOLIUS II. jsou vybaveny i vidlicí pro připojení do zásuvky (odstraněním vidlice nezaniká nárok na záruku).

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝPRODEJ. Sálavé konvektory SOLIUS II. jsou opatřeny digitálním termostatem s týdenním programem, termostat je však možné přepnout také do manuálního režimu. Zatímco běžný konvektor předá prakticky 100% energie výhradně konvekcí (prouděním), sálavý konvektor předá min. 50% tepelné energie sáláním. Kombinuje tak výhody infračerveného sálavého vytápění (úsporný provoz, rovnoměrné rozložení teplot) a konvekčního vytápění (dobrá dynamika, výhodný poměr cena/výkon). Ve směru sálání konvektoru je také částečně eliminován efekt tzv. "studené podlahy". Sálavé přímotopy SOLIUS II. jsou vybaveny i vidlicí pro připojení do zásuvky (odstraněním vidlice nezaniká nárok na záruku). Konvektory jsou v barvě bílé RAL 9016.
Hybridní sálavé přímotopy jsou vhodné pro trvalé nebo přechodné vytápění prostor s důrazem na nízké provozní náklady a vysoký topný výkon. V porovnání s klasickými přímotopnými konvektory se jedná se o výrazně úspornější topidlo, v závislosti na provozních podmínkách a výšce stropu o 20-30%. 

Příkon: 750W
Rozměry: 527 x 427 x 129 (od stěny) mm
Hmotnost: 5,2(kg)
Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
Krytí: IP 24
Třída izolace: II.
Termostat: digitální programovatelný
Umístění: na hořlavý podklad C, D
Odstupové vzdálenosti: od podlahy 120, boky 250, nad a před 500 mm
Vypínač: ano
Návod k obsluze: salavy_primotop_solius_II_navod.pdf

Doplňkové parametry

Kategorie: Sálavé konvektory SOLIUS
Hmotnost: 1 kg
Výkon: 750 W